O nas

ONLINE ANGIELSKI W SZKOLE JĘZYKÓW OBCYCH LEXIS

Szkoła Języków Obcych LEXIS powstała w 1990 r.  i jest uważana za jedną z najbardziej nowoczesnych szkół w Warszawie. Od wielu lat LEXIS jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC i LCCI. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge oraz prowadzimy kursy specjalistyczne jak Np. Business English, Medical English, English for Low, English for Finance and Banking oraz wiele kursów zawodowych lub przygotowujących do zawodu jak np. „Kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych”.
Poza nauczaniem z wykorzystaniem platformy e-learningowej do nauki
j. angielskiego w procesie nauczania grup i osób indywidualnych stosujemy nowatorskie rozwiązania uczenia na odległość. Uczymy wielu języków.

Nowatorskie rozwiązania online w procesie nauczania języków

Przykładem nowoczesności może być stosowanie tzw. wirtualnej klasy.
Po zalogowaniu się uczeń, który mieszka poza Warszawą lub który nie może brać udziału w zajęciach w naszej siedzibie, łączy się z realną klasą i uczestniczy w lekcji za pośrednictwem Internetu. Wszyscy uczniowie widzą i słyszą się wzajemnie. Internauci na części swojego ekranu widzą tablicę interaktywną a na drugiej jej części klasę i kolegów w sieci. Filmy, obrazy i dźwięk docierają do komputera zdalnego ucznia w doskonałej jakości. Wszyscy uczniowie mają kontakt z nauczycielem w trakcie trwania lekcji i po jej ukończeniu – za pośrednictwem platformy. Rodzice uczniów, administracja zamawiającej kurs firmy,  otrzymują dane do logowania, pozwalające uzyskać raporty z pracy ucznia lub grupy uczniów.

Korzyści płynące z nauki w Szkole języków Obcych LEXIS

Zniżki dla studentów, uczniów i stałych klientów 

Zamawiając kurs angielskiego (grupowy lub indywidualny) płacisz za platformę e-learningową tylko niewielką część opłat, którą wnosi osoba nie zamawiająca kursu z nauczycielem.

Studenci i uczniowie otrzymują rabat na zamawiane kursy z lektorem już od momentu zapisania się na kurs. Osoby pracujące prawo do rabatów studenckich otrzymują po pierwszym semestrze nauki. Rabat wynosi max. 10%.
Prezent:  Każdy z uczestników kursu grupowego lub indywidualnego, otrzymuje w prezencie słownik polsko-angielsko-polski, wyd. Langenscheidt wydany na CD specjalnie dla LEXIS – 40 tys. haseł.

Uczestnicy kursów grupowych i kursów online otrzymują 10% rabatu na kursy językowe, obozy, kolonie i językowe wyjazdy rodzinne. Rabat dotyczy wszystkich krajów i języków oferowanych przez LEXIS. Wyjazdy możliwe są w ciągu całego roku na dowolną liczbę tygodni.

LEXIS, poza współpracą ze szkołami językowymi na całym świecie oferuje także programy nauki w szkołach średnich i podstawowych. Tu mamy bardzo atrakcyjne stypendia dla Polaków, którzy zamierzają studiować za granicą, programy łączące naukę z płatną pracą, staże zawodowe i wolontariaty.

Wyposażenie szkoły LEXIS

Wspomniane nauczanie grupowe i indywidualne online możliwe jest  dzięki zastosowaniu w salach LEXIS interaktywnych tablic z multimedialnym oprogramowaniem. Nagłośnienie sal lekcyjnych oraz wyposażenie ich w projektory i komputery pozwalają demonstrować materiały do nauki pochodzące z oprogramowania podręczników i ćwiczeń oraz pobrane z sieci ( np. filmy, scenki wideo) lub specjalnie stworzone na użytek lekcji.

Instytucje zamawiające kursy językowe w swojej siedzibie korzystają z przenośnych tablic interaktywnych, w które wyposażamy lektorów.