Nauka angielskiego online – Covid-19

Uczymy angielskiego z wykorzystanie najnowszych technologii.
Klasy LEXIS wyposażone są w tablice interaktywne, komputery i nagłośnienie.
W okresie pandemii – Covid-19, interaktywną tablicę umieściliśmy w chmurze. Każdy z uczestników może pisać na tablicy z klawiatury lub odręcznie – jeśli posiada ekran dotykowy. Uczestnicy mają założony (w chmurze) także wspólny słownik nowych/ ważnych zwrotów i słów z przykładami użycia w zdaniach. Ten słownik uczestnicy tworzą wspólnie. Dostęp do słownika i do innych uczestników grupy (w stworzonym pokoju konferencji wideo) jest możliwy 24h/7. W ten sposób umożliwiliśmy uczestnikom szkolenia współpracę poza godzinami trwania kursu.
Możesz uczyć się w grupie lub indywidualnie, z polskim lub natywnym lektorem.

Szkoła średnia i studia za granicą

Jeśli wybierasz się do anglojęzycznej szkoły średniej lub na studia w takich krajach jak Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia to platforma pomoże Ci osiągnąć wymagany poziom znajomości j. angielskiego. W aplikowaniu na studia pomoże Ci bezpłatnie LEXIS. W naszej ofercie ponad 1000 uniwersytetów i uczelni. Masz pytania – kontaktuj się z nami.

Kursy językowe za granicą

LEXIS jest także przedstawicielem szkół językowych na całym świecie.
Jeśli chciałbyś uzyskać bezpłatny dostęp do platformy językowej już teraz – tj. zanim wyjedziesz z nami na kurs językowy, to powinieneś zamówić u nas kurs językowy za granicą. W tym celu skontaktuj się z LEXIS. Wiele krajów otworzyło już granice po pierwszym ataku koronawirusa. Dla wszystkich, którzy nie mogą wyjechać za granicę nasi Partnerzy z całego świata oferują kursy angielskiego online.